elektro-stor-logo

ücretsiz-keşifbize-ulaşın

Dekoratif Garaj Kapıları

dekoratif-garaj-kapıları

Hayatımızın önemli bir parçası olan otomobillerimizin, güvenle korunduğu kapalı otoparklarda kullanılan kapı sistemleri son derece işlevsel ve dayanıklı olmalıdır.

Dekoratif garaj kapıları aracınızı yağmur, rüzgar, kar, çamur gibi dış hava koşullarından korurken, aynı zamanda, güvenliğini de sağlar. Uzaktan kumanda sistemi sayesinde, araç sahipleri, aracından inmeden soğuk, yağmur, çamur gibi dış etkenlerden etkilenmeden garaj kapılarını açıp, kapatabilirler.

dekoratif-garaj-kapısı

Dekoratif garaj kapıları tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasındaki boşluğu en uygun şekilde kullanmak suretiyle ray içinde kayarak çalışır.

Dekoratif garaj kapıları sık kullanıma uygun olduğu için, daire sayınını fazla olduğu ve çok aracın kullanacağı sitelerdeki kapalı garajlarda uzun yıllar problemsiz olarak çalışma imkanı vermektedir.

dekoratif-garaj-kapıları-antalya

Emniyet fotoseli güvenlik seti ve alt panel dokunmatik güvenlik kiti sayesinde kapı kapanırken araya araç girmesi durumunda kapı otomatik olarak durur ve böylece herhangi bir kaza meydana gelmesi engellenmiş olur.

Kampanyalar

kampanyalar

Müşteri Hizmetleri

müşteri-hizmetleri

Satış Sözleşmesi & Garanti

satış-sözleşmesi