elektro-stor-logo

ücretsiz-keşifbize-ulaşın

SIKÇA SORULAN SORULAR

Otomatik kapı ve kepenk sistemleri hakkında her türlü soru ve görüşlerinizi bize iletin. Bu sayfada cevabını bulamadığınız sorularınız var ise memnuniyet ile cevaplayabiliriz...

NEDEN ELEKTRO STOR’U TERCİH ETMELİYİM ?

Müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden firmamız, otomatik kapı sektöründe 14 yıldan fazla deneyimini güncel gelişmelerle harmanlayarak daima yenilikçi ve güler yüzlü bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Firmamız elektro stor otomatik kapı ve kepenk sistemleri başta Antalya ili ve ilçeleri olmak üzere Burdur ve Isparta ilinde de sektöründeki birçok büyük firmanın otomatik kapı sistemleri konusunda çözüm ortağı olmuştur.

OTOMATİK KAPIM BOZULURSA NE OLUR ?

Eğitimli ve ürün hakkında tam bilgiye sahip donanımlı bir ekip tarafından montajı yapılan kaliteli bir otomatik kapı’nın arıza çıkarma olasılığı son derece azdır. Ancak otomatik kapınızda herhangi bir sebepten ötürü bir sorun olması durumunda 7/24 görevli servis ağımız sayesinde ekibimiz arızalı ürüne müdahale ederek en kısa sürede ürünü çalışır vaziyete getirir.

OTOMATİK KAPI KEŞİF ÜCRETİ NE KADAR ?

Ücretsiz keşif hizmetimiz sayesinde, teknik ekibimiz tarafınızdan bildirilen yere gelir, gerekli incelemeleri yapar ve kullanılması gereken uygun ürün belirlenip tarafınıza fiyat teklifi sunulur. Bu hizmet için herhangi bir keşif ücreti alınmamaktadır.

OTOMATİK KAPI KAPANIRKEN ARADA SIKIŞMA YAŞANIR MI?

Otomatik kapı sistemlerinde, kapanma anında arada herhangi bir insan veya cisim gelmesi durumunda bu engeli algılayarak otomatik olarak kapının durup geri açılmasını sağlayan emniyet sistemleri mevcuttur. Böylece sıkışma yaşanması engellenmiş olur. Bu özellik çoğu üründe standart olarak sunulur. bazı ürünlerde ise kullanıcı talebile göre opsiyon olarak ürüne eklenebilir.

ELEKTRİK KESİLDİĞİNDE BU ÜRÜNLER KULLANILABİLİR Mİ?

Tüm otomatik kapı sistemlerinde elektrik kesintisi durumunda kullanıcının manuel olarak müdahale etmesini sağlayan mekanizmalar mevcuttur. böylece elektrik kesintisi veya motor arızası gibi durumlarda ürünler açılıp kapatılabilir. Ayrıca ürünlere ilave olarak takılabilen ups sistemleri sayesinde elektrik kesintisi durumlarında kapılar otomatik olarak da kullanılmaya devam edebilir.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ PAHALI MIDIR?

Kullanım yoğunluğununu artmasıyla ve sektörün büyümesine paralel olarak günümüzde otomatik kapı sistemleri çok ekonomik fiyatlara temin edilebilmektedir.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ GEREKLİ MİDİR?

Tüm otomatik kapı ürünleri gündelik yaşantımızı kolaylaştırmaya yönelik tasarlanmıştır. Bu sebeple günlük hayatımızın vazgeçilmez yardımcıları haline gelmişlerdir.

Kampanyalar

kampanyalar

Müşteri Hizmetleri

müşteri-hizmetleri

Satış Sözleşmesi & Garanti

satış-sözleşmesi