elektro-stor-logo

ücretsiz-keşifbize-ulaşın

Alüminyum Panjur

Alüminyum panjur sistemleri, konutlarınızı güneş ışınları, yağmur, kar gibi iklim şartlarından koruyarak ömrünü uzatırken, içindeki poliüretan köpük sayesinde, önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar.

Panjur sistemlerinin kapalıyken sağlamış olduğu güvenlik ve caydırıcılık, ev sahipleri için vazgeçilmez özelliklerin başında gelir.

alüminyum-panjur-antalya

Alüminyum panjur sistemleri, klasik tarzda makaralı olarak uygulanabildiği gibi; tüp motor sistemleri sayesinde otomatik olarak da uygulanabilir. Bu tarz motorlu panjurlar buton kontrollü veya uzaktan kumanda ile kumanda edilebilir.

alüminyum-panjur-antalya-2

Motorlu panjurlarda istenildiği takdirde uygulanabilecek olan zamanlayıcı, rüzgar, yağmur ve güneş sensörü ile panjurlarınız ayarladığınız saatlerde otomatik olarak açılıp kapanabilir. Rüzgar arttığı zaman veya yağmurun şiddetli yağdığı zamanlarda siz evde olmasanız bile otomatik olarak kapanabilir. Böylece eviniz siz evde olmasanız bile otomatik panjur sistemi sayesinde kendini

Alüminyum Panjur Teknik Özellikleri

Alüminyum levhanın rool-forming sistemi ile kıvrılması sırasında profillerin içine yoğun bir şekilde enjekte edilen poliüretan dolgu ile yüksek ölçüde ses ve ısı izolasyonu sağlanır.

alüminyum-panjur-antalya

Hazır boyalı olarak ithal edilen poliüretanlı profillerin yüzeyi, yıpranmaya, çizilmeye, güneşte solmaya karşı dayanıkla sp-80 poliüretan bazlı özel boya tabakasıyla kaplıdır.

Panjur paletinin içinde hareket ettiği alüminyum yan dikmelerin ön ve arka temas yüzeylerindeki kıl ve lastik fitiller, metallerin birbirine sürtmeden sessiz bir şekilde çalışmasını sağlarken, toz ve rüzgar girişini de engeller.

Panjur paletinin en alt sırasına takılan etek profilinin alt lastiği, toz ve rüzgar girişini keserek, panjurun zemine yumuşak ve sessiz oturmasını sağlar.

Kampanyalar

kampanyalar

Müşteri Hizmetleri

müşteri-hizmetleri

Satış Sözleşmesi & Garanti

satış-sözleşmesi