elektro-stor-logo

ücretsiz-keşifbize-ulaşın

Bahçe Kapısı Motorları

Bahçe kapısı motorları ahşap, alüminyum veya ferforjeden imal edilmiş bahçe kapılarının otomatik olarak açılıp kapatılmasını sağlar.

Bahçe kapısı motorları müstakil konutların bahçe girişlerinde, fabrika depo gibi işletmelerin ana girişlerinde, apartman veya site türü binaların otopark girişlerinde özellikle tercih edilen mekanizmalardır.

bahçe-kapısı-motorları-1

bahçe-kapısı-motorları-2Bahçe kapısı motorları sayesinde aracınızdan inmeden uzaktan kumanda yardımıyla bahçe kapınızı hareket ettirip konforlu bir şekilde otoparkınıza giriş ve çıkış yapabilirsiniz. Gerektiğinde bekçi veya güvenlik kulübesine bağlanılacak buton sistemi ile sabit bir mekandan kontak verilmek suretiyle kapı açılıp kapatılabilir.

Yana kayar bahçe kapısı motorları mevcuttaki bahçe kapısı ağırlığına göre seçilen uygun motor ve kapı üzerine monte edilen çelik kremayar dişliler aracılığıyla otomatik olarak açılıp kapatılır.

Dairesel açılır bahçe kapılarında kanatların mesnet noktalarına yapılan motor bağlantıları ile bu tarz kapılar da 90 derece olarak motor yardımıyla açılıp kapatılabilir.

Standart kit içerisinde motor, flaşör lamba, çelik kremayar dişli, harici anten, emniyet fotoseli seti ve uzaktan kumanda cihazı mevcuttur.

Standart olarak sunulan emniyet fotoseli güvenlik sensörü sayesinde , bahçe kapısı otomatik olarak kapanırken araya herhangi bir cisim girmesi durumunda kapı durur ve otomatik olarak geri açılır. Böylece herhangi bir kaza meydana gelmesi engellenmiş olur.

bahçe-kapısı-motorları

Elektrik kesintisi durumunda tüm motor sistemleri manuel olarak anahtar yardımı ile açılıp kapatılabilir. Böylece enerjinin olmadığı acil durumlarda bile araç giriş ve çıkışı sağlanmış olur.

Tüm motorlarda bulunan otomatik kapama özelliği sayesinde, kapı kumanda ile açıldıktan sonra belirlenen süre geldiğinde otomatik olarak kendiliğinden kapanır. Böylece araç ile otoparktan çıktıktan sonra tekrar kumandaya basarak kapıyı kapatmak için ayrıca bir süre harcamak gerekmez.

Kampanyalar

kampanyalar

Müşteri Hizmetleri

müşteri-hizmetleri

Satış Sözleşmesi & Garanti

satış-sözleşmesi