elektro-stor-logo

ücretsiz-keşifbize-ulaşın

Çelik Kepenk Sistemleri

çelik-kepenk-sistemleri-antalya-2

Çelik kepenk sistemleri çok yönlü kullanım alanı ile tüm projelerinizdeki otomatik kapı ihtiyaçlarınızı karşılayacak türde bir otomasyon ürünüdür.

Fabrika, depo, hangar kapısı gibi büyük ölçülerdeki kapı boşluklarının olduğu mekanlarda tercih edilebildiği gibi, dükkan kepengi veya garaj kapısı olarak da kullanılabilmektedir.

çelik-kepenk-sistemleri

Galvaniz çelik profilden imal edilen ve elektrostatik boya ile istenilen renge boyanabilen çelik kepenk sistemleri, kullanım amacına göre tamamı kapalı, pencereli veya mikro delikli profilden imal edilebilir. pencereli veya mikrodelikli profilden imal edilmiş kepenk sistemlerinde, kepenk kapalıyken dahil vitrininizin güvenli bir şekilde dışarıdan görünmesi sağlanarak, estetik bir cephe tasarımı elde edilmiş olur.

çelik-kepenk-sistemleri-antalya

Çelik kepenk sistemleri dayanıklı malzeme yapısı sayesinde rüzgara ve dış darbelere karşı, klasik alüminyum stor kepenk sistemlerine nazaran daha dayanıklıdır.

Tüp motorlu veya yandan akuple motorlu şekilde uygulaması yapılabilen çelik kepenk sistemlerinde, elektrik kesilmesi durumunda kepenk manuel olarak açılıp kapatılabilir.

Kampanyalar

kampanyalar

Müşteri Hizmetleri

müşteri-hizmetleri

Satış Sözleşmesi & Garanti

satış-sözleşmesi